Myjnie samochodowe samoobsługowe

Myjnie samoobsługowe Tixewash

Firma Tixewash już od 30 lat oferuje swoim klientom najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie myjni samoobsługowych, funkcjonalne i zgodne z zasadami ekologii. Nasze myjnie występują w wersjach kontenerowych, co ułatwia ich obsługę. Korzystamy z systemu Express Contact - w przypadku awarii, braku prądu lub wody nasz klient zostaje automatycznie powiadomiony wiadomością SMS. Zapewnia to właścicielowi myjni samoobsługowej niesamowity komfort i swobodę przez całą dobę.

Opieka inwestycyjna, serwisowa i poserwisowa

Nasze bezdotykowe myjnie samoobsługowe zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Gwarantujemy Państwu całkowitą opiekę inwestycyjną, serwisową i poserwisową. Stosujemy wyłącznie najlepszej jakości materiały, a nasze produkty przed wypuszczeniem na rynek zawsze są szczegółowo testowane. Nasi pracownicy są świetnie wykwalifikowani i w razie jakichkolwiek problemów z obsługą myjni samoobsługowej mogą Państwo zadzwonić pod numer serwisowy dostępny całą dobę.

Opinia klientów jest dla nas najważniejsza, dlatego zapewniamy Państwu najlepsze standardy mycia i wyjątkowe rozwiązania ekonomiczne, ekologiczne i technologiczne. Z pewnością każdy klient znajdzie u nas myjnię samoobsługową odpowiednią dla siebie. Mogą Państwo wybrać pomiędzy konstrukcją standardową - najbardziej popularną i konstrukcją superior - elegancką, delikatną i nowoczesną, która powstała na życzenie najbardziej wymagających klientów.

Profesjonalizm i rzetelność to nasze największe zalety.